۱۸ مهر ۱۳۹۷
484 بازدید
بدون نظر

آموزش خرید از سایت تاپ جی اس ام

آموزش خرید از سایت

با سلام به شما به شما کاربر عزیز این سایت.

سپاسگذاریم از اینکه این سایت را برای دانلود فایل فلش و سایر خدمات تعمیرات موبایل انتخاب کرده اید.

 تاپ جی اس امی عزیز که همواره ما رو دنبال می کنید.گاهی ممکن است طی فرایند خرید از سایت یک ابهام در سیستم سایت برایتان وجود داشته باشد.که اکنون اینجا آموزش خرید را برایتان از ابتدا تا انتها مرور خواهیم نمود.با جی اس ام برتر همراه باشید:

همان طور که میدانید تاپ جی اس ام که فعالیت عمده آن عرضه فایل های فلش انواع گوشی های موجود در بازار و نیز ارایه آموزش های تعمیرات موبایل میباشد.

امروز در این مقاله قصد آموزش دادن چگونگی خرید از سایت تاپ جی اس ام را برای شما داریم تا به راحتی و بدون بروز مشکل یتوانید فایل فلش خود را تهیه نمایید.

برای تهیه فایل فلش مورد نظر خود ابتدا وارد سایت تاپ جی اس ام شوید ، پس از باز شدن صفحه اصلی سایت به قسمت بالای صفحه مراجعه کرده و

در قسمت جستجو مدل گوشی خود را در آن قسمت وارد نمایید و کلید جستجو را فشار دهید تا فایل مربوطه و مورد نیاز شما را یافته و در اختیارتان قرار دهد .

 

البته شایان به ذکر است که هنگام وارد کردن مدل گوشی خود دقت داشته باشید که مدل عددی یا همان مدل فنی گوشی خود را وارد نمایید.

به این نمونه توجه فرمایید  مثلا: g950f

پس از وارد کردن مدل عددی و جستجو فایل مختلفی جهت امور تعمیراتی این مدل برایتان بارگزاری میگردد.به تصویر دقت کنید:

 

در ردیف اول و دوم فایل EFS و فایل کامبینیشن و رام فارسی و …را مشاهده میکنید.که میتوانید طبق نیازتان بر روی گزینه اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.

سپس وارد محیط اطلاعات آن فایل میشوید.ابتدا توضیحاتی کلی در مورد فایل در سایت برایتان کارشناسان جی اس ام برتر قرار داده اند.حتما این توضیحات را مطالعه نمایید تا بعدا دچار مشکل نگردید.در پایین توضیحات باکسی با کادر قرمز رنگ وجود دارد.

 

بله باکس دانلود که حاوی اطلاعات فایل مورد نظر میباشد.جهت خرید بر روی دکمه پرداخت و دانلود کلیک نمایید. دقت کنید یکبار کلیک نمایید و تند تند متوالی این کار را انجام ندهید.اکنون وارد محیط زیر میگردید:

 

به این مرحله پیش فاکتور گویند.در گزینه یک اگر دیدید و بررسی کردید موردی اضافه به فاکتور شما اضافه گردیده است میتوانید توسط گزینه های ضربدر آن را حذف نمایید.

مرحله ۲ چنانچه کد تخفیفی دارید وارد نمایید.و سپس گزینه ۳ اعمال کد تخفیف را بفشارید.چند لحظه تامل نمایید تا سبد خرید بروزرسانی گردد.اکنون گزینه اقدام به پرداخت را کلیک نمایید.و وارد چنین صفحه ای خواهید شد:

به ترتیب در عکس فوق:

گزینه ۱:اطلاعات خودتان را وارد نمایید.شماره تماس را دقیق وارد نمایید تا در اینده کارشناسان ما بتوانند به شما دسترسی داسته باشند.

همچنین گزینه ای وجود دارد وارد کردن رمز عبور این گزینه در اولین خرید شما وجود دارد رمزی انتخاب نمایید.با انجام این کار شما همزمان با خرید در سایت ثبت نام میگردید.و لینک دانلود پس از خرید در حساب کاربری شما باقی میماند.در گزینه دانلودها

گزینه ۲:فاکتور نهایی شمامیباشد.

گزینه ۳:انتخاب درگاه بانکی در این قسمت درگاه های بانکی وجود دارند میتوانید انتخاب نمایید یا اگر یکی از درگاه ها مشکل داشت از دیگری استفاده نمایید.

گزینه ۴:گزینه نهایی بوده و با فشردن آن چند ثانیه بعد وارد درگاه بانک خواهید شد.

پس از خرید و واریز وجه از درگاه بانک وارد سایت تاپ جی اس ام خواهید شد.و لینک محصول یا همان فایل مورد نظر داده میشود.

همچنین در آینده میتوانید به راحتی و به طور مستقیم وارد بخش کاربری خود شوید و فایل موردنیاز خود را دانلود نمایید.

از اینکه سایت ما را برای رفع مشکل گوشی خود انتخاب کردید صمیمانه از شما متشکریم.


درباره نویسنده : elmirakhashaby

-کارشناس کامپیوتر گرایش نرم افزار -طراح وب -طراح انواع نشریات علمی -سئوکار

فایل رام مشتری Rating: 8 out of 10

*

code