فرمول موفقیت در کسب و کار اینترنتی

نویسنده: رضا رجب دوست
بازدید: 1040 نفر
به روز رسانی:

همه ی ما داستان کلیشه ای موفقیت بعضی افراد را که گفته می شود تنها دلیل موفقیت آنها هوش بالایشان بوده را شنیده ایم این افراد یک فرصت مناسب را بدلیل هوش بالا شناسایی کرده و از آن بنحو احسن استفاده کرده و موفق شده اند. ولی اصل داستان تلاش شب و روز آنها برای تولید محصول یا پروژه و به ثمر نشاندن آن دیده نمی شود در واقع پس از تلاش و پشت کار زیاد بوده که آنها موفق شده اند. و ما در ادامه همراه باشید تا راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی را بدانید.

موفقیت در کسب کار اینترنتی

 فرمول موفقیت در کسب و کار اینترنتی آنها اینگونه است :

هوش + شناسایی فرصت مناسب + کارسخت = موفقیت

 و این یک داستان کلیشه ای زیبا است. که بسیاری از جزئیات مهم رسیدن به موفقیت در پشت آن پنهان شده است. برای کسب درآمد اینترنتی، شما نیازمند هوش بالا ، شناسایی یک فرصت مناسب و کار سخت هستید همه ی این متغیرها کاملاً درست و دقیق هستند چیزی که هیچ کس نگفته وجود یک متغیر مهم و اساسی دیگر است که به اندازه ترکیب تمام پارمترهای دیگر مهم و تعیین کننده است (مهارت) که فرمول موفقیت را به شکل زیر تکمیل می کند:

(هوش + شناسایی فرصت مناسب + کارسخت) X مهارت = موفقیت

این متغیر برای رسیدن به موفقیت آنقدر مهم است که به هیچ وجه نمی توان آن

را نادیده گرفت ….

 

داشتن مهارت مناسب و موفقیت در کسب و کار اینترنتی:

مهارت مورد نیاز متناسب با فرصت مناسب است. اگر می خواهید یک کسب و کار در زمینه گرافیک شروع کنید بهتر است یک طراح گرافیک خوب باشید. اگر می خواهید فیسبوک بعدی را شروع کنید و دنیایی مجازی را دگرگون کنید باید یک برنامه نویس شگفت انگیز و عجیب غریب باشید. بهتر بگویم اگر می خواهید از فرصت ها به نحو احسن استفاده کنید و از افراد باهوش سبقت بگیرید.

مهارت خود را در زمینه کسب و کاری که می خواهید شروع کنید افزایش دهید و در آن بهترین شوید. با کسب مهارت در وقت و زمان شما نیز صرفه جویی خواهد شد و همیشه یک قدم از افراد باهوش جلوتر خواهید بود. به عبارت دیگر شما باید یک نخبه باشید من تعریف دقیقی از افراد نخبه ندارم و نمی دانم میزان سنجش نخبگان چیست ، اما در اینجا برای درک اهمیت موضوع مجبورم برای آن سطحی مشخص کنم ، اگر در مهارت خودتان در بالاترین سطح جهانی و محلی قرار بگیرید .

 

و جزء یک درصد افراد حرفه ای در آن مهارت باشید شما یک نخبه هستید !!! این ممکن است ترسناک باشد ولی در صورت داشتن یک استعداد طبیعی و علاقه به یک مهارت می توانید ظرف چند سال با کار و مطالعه دقیق در آن مهارت یک نخبه و خبره شوید.

 

ما به شما پیشنهاد میکنیم مقاله جلوگیری از ذخیره عکس و فیلم روی آیکلاود (iCloud) را در وب سایت ما بخوانید.


نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *