نحوه ریستور آیفون/آیپاد/آیپد

نویسنده: حسین کاری
بازدید: 1355 نفر
به روز رسانی:

نحوه ریستور آیفون/آیپاد/آیپد

نحوه ریستور آیفون/آیپاد/آیپد

تیم تاپ جی اس ام  قصد دارد در این مقاله شما را با نحوه ریستور کردن آیفون/آیپاد/آیپد آشنا کند… پس برای فراگرفتن آن با ما تا ادامه این مطلب همراه باشید.

در ابتدا به تعریفی از ریستور کردن پرداخته و سپس سراغ مراحل انجام آن می رویم:

ریستور چیست ؟ در واقع همان نصب مجدد سیستم عامل آی او اس می باشد. بعد از ریستور تمامی اطلاعات داخل دیوایس مثل : عکس ها، موزیک ها، اپلیکیشن‌ها، مخاطبین و … حذف می شود که البته در صورت داشتن و گرفتن بک آپ دوباره تمامی اطلاعات به صورت کامل روی دیوایس شما برگرداننده می شود.

ریستور یا بازیابی اطلاعات آیفون و آیپدهای اپل پ از موضوعاتی است که باید حتما با شیوه انجام آن آشنایی داشته باشید، در غیر این صورت قادر به دستیابی مجدد به اطلاعات دستگاه و یا انتقال این اطلاعات از یک آیفون به آیفون دیگر نخواهید بود.

۱.گوشی را به حالت ریکاوری مود یا DFU مود ببرید  که با صفحه زیر مواجه میشوید. برای بردن به حالت DFU مود کافی است دکمه هوم و پاور را همزمان چند ثانیه بگیرید، بعد از آن که گوشی خاموش شد دکمه پاور را رها کرده و همچنان دکمه هوم را نگه دارید. پس از آن شما با اینچنین صفحه ای مواجه می شوید. که در آنجا می توانید با کلیک بر روی Restore Iphone گوشی خود را ریستور کنید.

به دو نکته زیر دقت کنید:

نکته اول: دقت کنید اگر می خواهید فایل را از داخل سیستم انتخاب کنید می بایست هنگام انتخاب گزینه Restore Iphone دکمه shift صفحه کلید را نگه دارید. پنجره ای باز می شود و از شما محل فایل فرمور (همون ios ی که از سایت دانلود کردید) را می خواهد . با انتخاب آن گوشی بر روی فلش می رود.

نکته دوم: اگر می خواهید فقط آپدیت شود و اطلاعاتتان پاک نشود ،می بایست بر روی دکمه Update کلیک کنید.

نحوه ریستور آیفون/آیپاد/آیپد

۲.گوشی را روشن به نرم افزار آیتونز متصل کنید. با صفحه زیر مواجه می شوید که همانطور که در بالا توضیح دادم با انتخاب گزینه مشخص شده می توانید گوشی خود  را ریستور کنید.دقت کنید که اگر روی گزینه Restore کلیک کنید فایل مستقیم از سرور اپل دانلود می شود و گوشی ریستور می شود. اگر فایل را قبلا دانلود کرده اید هنگام کلیک بر روی دکمه Restore ، دکمه Shift صفحه کلید را فشار دهید.

نحوه ریستور آیفون/آیپاد/آیپد

WWW.TOP-GSM.IR


نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *