نحوه ورود به حالت Safe Mode در اندروید

نویسنده: royagsm
بازدید: 1061 نفر
به روز رسانی:

نحوه ورود به حالت Safe Mode در اندروید

نحوه ورود به حالت Safe Mode در اندروید

نحوه ورود به حالت Safe Mode در اندروید

در گوشی های سامسونگ:

ابتدا گوشی را بطور کامل خاموش کنید،برای این کار کلید پاور را فشار داده و چند ثانیه صبر کنید تا آیکون خاموش کردن ظاهر شود و آن را لمس کنید تا گوشی خاموش شود.سپس دوباره کلید پاور را بگیرید تا زمانی که لوگوی سامسونگ دیده شود سپس کلید را رها کنید.

در این مرحله بعد از رها کردن کلید پاور سریعا کلید ولوم پایین (کم کردن صدا) را بگیرید.

همچنان کلید ولوم پایین را نگه دارید تا زمانی که کلمه ی safe mode در پایین سمت چپ صفحه ی قفل یا هوم دیده شود.

در گوشی های سونی و اکثر برند ها:

برای ورود به حالت  ، تنها کافیست که کلید Power را نگه داشته تا با پنجره خاموش کردن دستگاه مواجه شوید.

حال، کافیست که دست خود را بر روی Power Off نگه دارید (آن را رها نکنید) تا پیغام دیگری برای شما نمایش داده شود که به شما اعلام کند آیا تمایل به ورود به Safe Mode دارید؟

 

هنگامی که تلفن همراه شما در حالت Safe Mode اجرا شود، کلمه Safe Mode را در گوشه پایین سمت چپ خواهید دید. معمولاً استفاده از حالت Safe Mode برای حل دو مشکل اصلی می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد

  1. اگر که دستگاه اندرویدی شما بصورت مداوم هنگ می‌کند و یا نصب نرم‌افزاری باعث ایجاد اختلال در گوشی شما شده است، می‌توانید با ورود به حالت Safe Mode، این مشکلات را برطرف کنید. در حالت Safe Mode،‌ شما تنها به اپلیکیشن‌های پیشفرض خود گوشی دسترسی دارید، اما می‌توانید با ورود به Settings > Apps، اقدام به حذف نرم‌افزارهای نصب شده کنید.
  2. اگر که دستگاه شما بدلیل نصب نرم‌افزارهای زیاد و متعدد کند شده است و می‌خواهید بصورت موقت سرعت دستگاه خود را افزایش دهید تا کاری را انجام دهید، می‌توانید از Safe Mode استفاده کنید. در حالت Safe Mode، شما به اپلیکیشن‌های پیشفرض خود همانند Gmail، Chrome و … دسترسی دارید.

نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *