قوانین و مقررات

با سلام و سپاس از اینکه سایت تاپ جی اس ام را انتخاب نموده اید.

عزیزان قوانین و مقرارات درج شده را با دقت مطالعه نمایید تا بتوانیم شما را در ارایه خدمات هر چه بهتر یاری نماییم.

 1. تمامی پرداخت ها از طریق سامانه پرداخت امن صورت می گیرد و هیچ گونه انتقال کارتی غیر از این، مورد تائید سایت نخواهد بود.
 2. حتما قبل از خرید، توضیحات محصول را مطالعه بفرمائید تا در انتخاب محصول مناسب دچار اشتباه نشوید.

 3. پشتیبانی کارشناسان سایت منوط به مطالعه توضیحات محصول است و هر محصول با ارائه نحوه استفاده آن قرار داده شده است.

 4. با توجه به ارائه نحوه صحیح استفاده در هر پست، هر گونه اقدام غیر صحیح در استفاده از محصولات به عهده کاربر می باشد.

 5. رسید خرید خود را تا تست کامل محصول به همراه خود داشته باشید تا در صورت وجود مشکل، سایت بتواند پاسخگویی مناسبی را ارائه نماید.

 6. در صورت خرابی فایل ها، حتما آن را از طریق چت آنلاین سایت به اطلاع کارشناسان رسانده تا مشکل شما را بررسی نمایندجی اس ام برتر تضمین می کند تا حل مشکل شما همراهتان خواهد بود و در صورت عدم اطلاع خرابی در چت آنلاین، هیچگونه مسئولیتی در قبال بازگشت وجه به عهده سایت نمی باشد.

 7. در صورت انعکاس خرابی فایل ها و عدم رفع آن توسط کارشناسان سایت متعهد به بازگشت وجه می باشد

 8. جی اس ام برتر برخی امکانات ارتباطی از قبیل چت آنلاین را با هدف تسهیل ارتباطات، تسریع در پشتیبانی و افزایش کیفیت خدمات ارائه می‌کندصحبت‌های کاربران صرفاً باید مربوط به محصولات سایت و اعلام خرابی ها و همچنین بیان نظرات می باشد و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی مجاز نیستما برای ایجاد محیطی ایمن در خریدهای شما، از تمامی کاربران درخواست عضویت دائم با ایمیل مشخص داریم تا حقوق شما در خرید محصولات محفوظ بماند.

 9. تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نماینددر صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و همچنین دسترسی وی به محصولات قطع خواهد شد حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید همچنین پس از عضویت امکان لغو عضویت توسط کاربر و یا مدیر وجود نخواهد داشت.

 10. در انتخاب رمز عبور، از کلمات و اعداد ساده استفاده نکنید تا امنیت شما به خطر نیفتد.

 11. کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در پشتیبانی آنلاین از کلمات مناسب استفاده نماینددر صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

 12. در هنگام ساختن نام کاربری دقت نمائید در مشخصات شخصی خود ، از تبلیغات تجاری (سایت و غیرهخودتان و دیگران جدا خودداری نمایید.

 13. برای اطمینان بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال و اعلام خرابی فایل ها از قسمت نظرات هر پست و یا بخش پشتیبانی آنلاین سایت که در گوشه سمت راست پایین صفحه موجود است استفاده نمایید.

 14. در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران و یا کارشناسان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به محصولات قطع خواهد شد.

 15. خواهشمندیم در بخش پشتیبانی آنلاین و یا نظرات سایت به قوانین و شئونات جمهوری اسلامی احترام گذاشته و از قرار دادن مطالب و محتوای مخالف با آن جداْ خودداری فرمایید.

 16. در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصیدر مورد یک کاربر و یا یک کارشناس در قسمت نظرات و یا پشتیبانی آنلاین آن مطلب سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

 17. در صورت داشتن انتقاد از یک کارشناس لطفا آن را از طریق پل های ارتباطی موجود در سایت به مدیریت و یا بخش کنترل کیفی سایت انتقال داده و علت آن را بیان بفرمائید.

 18. سواستفاده تبلیغاتی از امکانات سایت برای تبلیغ سایت ها و یا عناوین تجاری دیگر خودداری کرده و اگر قصد دارید سایت خود را معرفی کنید به مدیریت سایت اطلاع دهید.

 19. با مطالعه این قوانین شما نسبت به جزئیات سایت و نحوه خدمات دهی آن آشنا گردیده و در صورت بروز مشکل، سایت بر اساس قوانین در حل مشکلات اقدام خواهد نمود.

 20. امید است خادمان شما در تاپ جی اس ام بتوانند ضمن جلب رضایت شما، همچون گذشته خالصانه و برای رضای خدا در خدمت تمامی همکاران عزیز باشند.

قوانین مربوط به مدیران و کارکنان سایت تاپ جی اس ام

 

? با سلام و عرض خدا قوت خدمت همه مدیران محترم و همکاران سایت جی اس ام برتر
بند ۱: به اطلاع می رساند مطالعه قوانین همکاری سایت برای همه عزیزانی که قصد فعالیت در این سایت دارند الزامی می باشد و بر همین اساس رعایت مفاد این قوانین بر همه مدیران محترم لازم می باشد.

بند ۲: مدیران سایت می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات و تصاویر مناسب جهت استفاده در اکانت خود استفاده نمایند.

بند ۳:مدیران سایت بایستی در برخورد با مشتریان محترم حداکثر احترام را رعایت کرده و با صبوری تا حل مشکلات آن ها در کنارشان باشند.

بند ۴: مدیران سایت بایستی خدمت رسانی خود را از روش های مجاز در سایت انجام دهند و هیچ گونه وجه نقد و انتقال کارتی مورد تائید سایت نمی باشد.

بند ۵: مدیران سایت بایستی در هنگام قرار دادن مطالب خود در سایت قوانین کپی رایت را رعایت کرده و از قراردادن فایل های اختصاصی سایت های دیگر خود داری نمایند.

بند ۶: مدیران سایت بایستی برای استفاده از برخی امکانات ارتباطی از قبیل چت آنلاین که با هدف تسهیل ارتباطات، تسریع در پشتیبانی و افزایش کیفیت خدمات می باشد صرفاً برای پاسخگویی به خرابی ها و همچنین حل مشکلات مشتریان استفاده نمایند و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی مجاز نیست.

بند ۷: در صورتی که به هر شکلی مدیران و کارکنان سایت محرض گردد که خلاف قوانین فوق عمل نموده اند با فرد خاطی طبق تصمیم مدیریت کل برخورد میگردد.
بند ۸ : چنانچه یکی از کارکنان به هر دلیلی از سایت خارج گردد.کلیه محتوایی که ایجاد کرده است را میتواند در مدت زمان یک ماهه به فروش بگزارد و به شخص غیر واگذار نماید.درصورتی که یک ماه تمام شد و انقال محتوا صورت نگرفت مدیریت سایت میتواند محتوای ایجاد شده را به فروش بگزارد و عین مبلغ خریداری شده را به ایجاد کننده تحویل دهد.

بند ۹ : موارد بند ۸ فقط برای کارکنانی صادق است که میزان حضور آن ها در تیم بالای ۶ماه و تعداد ۲۰۰ محصول به بالا داشته باشند اجرا میگردد.اشخاص دارای سابقه حضور کمتر و یا تعداد محصولات کمتر از ۲۰۰تا هیچ گونه حق و ادعایی ندارند نسبت به سایت.

با تشکر و آرزوی توفیق خدمت خالصانه
تهیه کننده قوانین : آقای حاج مرتضی میری؛ مسئول کنترل کیفیت و بهبود خدمات سایت

تایید کننده قوانین : آقای محمد رضا کارگری مدیریت محترم سایت تاپ جی اس ام

 

تاپ جی اس ام