پشتیبانی از راه دور
پشتیبانی از راه دور
پشتیبانی از راه دور
ورود | ثبت نام
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product

خدمات از راه دور تاپ جی اس ام

دنیا به سرعت در حال پیشرفت است. امروزه ما میتوانیم بدون مراجعه حضوری به بسیاری از مراکز به امورات خود رسیدگی نماییم. سایت تاپ جی اس ام نیز این امکان را فراهم آورده است.تا مردم عزیز در هر جای دنیا بدون مراجعه حضوری به مراکز تعمیراتی تلفن همراه خود را تعمیر نمایند! در خانه خودتان!

مزایای پشتیبانی از راه دور

  • سرعت زیاد در رفع مشکل بوجود آمده
  • ذخیره هزینه های ایاب و ذهاب حضور در محل
  • صرفه جویی در زمان
  • رفع اشکالات لحظه ای در هر ساعت از شبانه روز بدون تعطیلی 7/24
  • امنیت اطلاعات شخصی مهمترین مسعله این است.باتوجه به اینکه کل عملیات روی سیستم خودتان انجام میشود و نظاره گر تمام مراحل خواهید بود.امنیت حفظ اطلاعات شخصی خودتان را تضمین میکنید.
نمیخواهم به تعمیرکار موبایل مراجعه کنم!
بسیاری موارد خصوصا خانم ها طی تماس با ما مطرح کرده اند که نمیخواهند به تعمیرکار مراجعه کنند.جهت حفظ عکس ها و اطلاعات محرمانه داخل تلفن تمایل داشته اند خودشان تلفن همراه را تعمیر نمایند یا کلا دیگر استفاده نکنند. خدمات امروز ما این رویا را محقق نموده و شما در منزل خودتان روی سیستم خودتان گوشی تلفن خود را تعمیر نمایید به علاوه همه این ها ضمانت امنیت تاپ جی اس ام هم همواره ضامن اطلاعات محرمانه شما خواهد بود.
و اما شرایط و چگونگی خدمات از راه دور :
توجه : داشتن یک کامپیوتر متصل به اینترنت الزامی است.

مرحله اول

شما باید با یکی از کارشناس های ما تماس برقرار نمایید.لیست کارشناس های خدمات از راه دور در پایین همین صفحه موجود میباشد. که باید متناسب به مشکل خودتان یکی از این کارشناس ها را انتخاب نموده.و با وی تماس برقرار نمایید.

کارشناس تخصصی سامسونگ

09917792210

کارشناس تخصصی برندهای چینی و متفرقه

09917792214

سعید آقارضی

پشتیبانی عمومی

09917792212

پشتیبانی عمومی

09141409637

محمدرضا کارگری

پشتیبانی عمومی

09175291625

مهرداد روشن ضمیر

کارشناس تخصصی نوکیا

09917792213

کارشناس برند هواوی

09363743721

کارشناس HTC

۰۹۳۶۳۴۷۳۷۲۱

مرحله دوم

اکنون کارشناس توضیحات لازمه را به شما داده است.و در این مرحله شما باید خودتان را آماده نمایید جهت حضور کارشناس بر روی سیستم خودتان از این رو برنامه زیر را ابتدا دانلود نمایید:
دانلود برنامه anydesk
پس از نصب برنامه و اجرای آن کدی به شما میدهد که آن را باید در اختیار کارشناس قرار دهید جهت اتصال و به هنگام ورود کارشناس به سیستم شما پیامی روی سیستم تان ظاهر میگردد.مطالبق تصویر زیر: توجه :گاها کارشناس ها در تماس تلفنی اعلام میکنند بسته نصبی را نصب کنید.لیست بسته های نصبی در زیر اماده است طبق گفته کارشناس نصب نمایید.چنانچه تخصصی در نصب ندارید فقط دانلود نمایید.کارشناس ما پس از حضور خودش نصب خواهد کرد.
دانلود بسته نصبی شماره یک
دانلود بسته نصبی شماره دو
دانلود بسته نصبی شماره سه
نکات ضروری که باید حتما رعایت کنید: تا انتهای کار همکاری لازم را با کارشناس داشته باشید. از ریست کردن یا خاموش کردن کامپیوتر خودداری کنید. در صورت نارضایتی از کارشناس مراتب را به واحد کنترل کیفی اعلام نمایید.    

سطح ۱

فلش سامسونگ

سطح ۲

ریکاوری و بازگردانی اطلاعات-فلش تبلت و گوشی چینی- حل مشکل برنامه های گوگل پلی در برند سامسونگ - روت سامسونگ - حل مشکل kg و rmm

سطح ۳

مشکلات گوگل اکانت سامسونگ اکانت-تعمیر سریال دستگاه های چینی-باز کردن قفل گوشی بدون پاک شدن اطلاعات - فارسی سازی در برندهایی که از پایه فارسی ندارند - حل مشکلات سریال

شماره تماس:
نام فایل:
توضیحات: