اموزش فلش کردن گوشیهاس هواوی با sd card

نویسنده: رضا رجب دوست
بازدید: 3728 نفر
به روز رسانی:

اموزش فلش کردن گوشیهاس هواوی با sd card

تهیه شده توسط جی اس ام برتر

اموزش فلش کردن گوشیهاس هواوی با sd card

اموزش فلش کردن گوشیهاس هواوی با sd card

فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های هواوی

فلش کردن گوشی های هواوی به روش “Normal Update” یا همان “آپدیت معمولی” مخصوص گوشی های روشن میباشد که سیستم عامل آن بدون هیچ مشکلی بالا می آید . برای فلش کردن گوشی خود به روش “Normal Update” مراحل زیر را انجام دهید :

۱. ابتدا یک فولدر با نام “dload” در کامپیوتر خود درست کنید .

۲. بعد از آن فایل فیرم ور یا همان رام رسمی گوشی خود را با نام “UPDATE.APP” به داخل فولدر “dload” انتقال دهید :

نکته : در فایل های جدید فیرم ور گوشی های Huawei ، قبلا فایل “dload” با محتوای “UPDATE.APP” گنجانده شده است و شما فقط میبایست فیرم ور را که با فرمت Zip. دانلود کرده بودید ، اکسترکت کرده و فایل “dload” که حاوی فایل “UPDATE.APP” میباشد را به درون گوشی خود بریزید .

۳. در این مرحله گوشی موبایل خود را به کامپیوتر وصل کرده و فولدر “dload” را با محتوایش (فایل “UPDATE.APP“) در صفحه اصلی (قسمت root) مموری کارت گوشی خود بریزید .    اموزش فلش کردن گوشیهاس هواوی با sd card

توجه : دقت داشته باشید که در بعضی از مدل های گوشی های هواوی شما باید فایل فیرم ور (رام رسمی) را در مموری کارت (Micro SD Card) گوشی بریزید و اگر در حافظه داخلی گوشی خود بریزید , ممکن است موفق به نصب رام نشوید(مانند گوشی Huawei G6-U10) اما در بعضی مدل های دیگر از گوشی های هواوی ، شما میبایست فایل فیرم ور (رام رسمی) را در حافظه داخلی گوشی ریخته و اقدام به فلش کردن گوشی کنید . (مانند گوشی Huawei Y300-0100 )   اموزش فلش کردن گوشیهاس هواوی با sd card

۴. اکنون گوشی خود را از کامپیوتر جدا کرده و وارد “Settings” یا همان “تنظیمات” گوشی خود شوید.

۵. بعد از آن به پایین اسکرول کرده و آخرین گزینه یعنی “About Phone” یا همان “درباره تلفن” را انتخاب کنید.

۶. در این صفحه گزینه “System Update” یا همان “به روز رسانی های سیستم” را انتخاب کنید :

۷. در این قسمت اطلاعاتی راجع به مشخصات گوشی شما از قبیل نسخه رابط کاربری گوشی شما, بیلد نامبر گوشی شما, نوع CPU و RAM و مقدار فضای خالی حافظه داخلی و مموری کارت شما نوشته شده است . طبق تصویر زیر , گزینه “Local Update” یا همان “به روز رسانی محلی” را لمس کنید :

اکنون برای ادامه عملیات , میبایست گزینه “Confirm” یا همان “تایید” را انتخاب کنید

۸. در این صفحه برای شروع عملیات فلش , شما میبایست گزینه “Upgrade” یا “به روز رسانی” را انتخاب کنید:

تذکر : بعد از انتخاب گزینه “Upgrade” گوشی شما به صورت خودکار ریستارت میشود به محیط “Phone Upgrade” میرود تا عملیات فلش/آپدیت کردن را انجام دهد .

۹. زمانی که آپگرید گوشی شما به پایان برسد , نوشته سبز رنگ “Ok” بر روی صفحه گوشی شما ظاهر میشود و گوشی شما ریستارت میشود . چون گوشی شما فلش شده است , بوت شدن اولیه آن کمی طول میکشد ! پس صبور باشید و بعد از بالا آمدن گوشی خود , از رام جدید لذت ببرید :

اموزش فلش کردن گوشیهاس هواوی با sd card


نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *