اولین چیزی که باید در رابطه با کسب کار اینترنتی بدانید.

نویسنده: رضا رجب دوست
بازدید: 959 نفر
به روز رسانی:

شما نمی توانید فقط با صرف اوقات فراغت خود به نتیجه مطلوب برسید :فروشگاه اینترنتی آنلاین و یا وب سایت ، صرف نظر از اینکه شما در حال ایجاد یک وبلاگ آموزشی هستید به این کار خود به دید یک کسب و کار اینترنتی نگاه نکنید ، این یک پروژه استیک سرگرمی بدون دفتر ، بدون کارمند ، بدون بودجه و بدون مدل کسب کار این فقط برای پر کردن اوقات فراغت شماست.افرادی که در یک کسب و کار آنلاین موفق شده اند روزی که آن کار را شروع کرده اند هرگز برای خود دفتر و یا کارمند استخدام نکرده اند. اما آنها از همان ابتدا به مسائل پیرامون کسب و کار خود فکر کرده و تمام جوانب آن را بررسی نموده و مشابه هر کسب و کار دیگری در مورد آن تحقیق کرده اند.

بگذارید یک مثال برای شما بیاورم فرض کنید در حال راه اندازی یک سیستم آنلاین خدمات خشک شوئی هستید برای اولین بار سعی کنید با رفتن به مراکز و سایر کسب وکارهای خشک شوئی تمام فوت و فن کار را یاد بگیرید چگونگی فرآیند کار خشک شوئی و روش ها را بپرسید. سپس کسب و کار آنلاین خشک شوئی را بر اساس آموخته ها راه اندازی کنید.

کارهای اصلی را خودتان انجام دهید و هر کجا دانش لازم را نداشتید آن را فرا بگیرید سعی کنید بهترین روش را برای انجام کارها بیابید ، پس از مدتی پول خوبی می توانید پس اندازکنید حالا با بخشی از آن پول و تجربه ی که در طول این مدت کسب کرده اید بازار خود رابا تبلیغ گسترش دهید و از پتانسیل بازار خود استفاده کنید طولی نمی کشد که شما موفق خواهید شد.به عبارت دیگر شما باید تمام فکر ، تلاش جدی و پشتکار خود را برای کسب و کارتان صرف کنید. شاید لازم باشد ماها و یا چند سال این کار را انجام دهید ولی در نهایت کسب و کارآنلاین شما موفق می شود. این یک اصل برای شروع کسب و کار آنلاین و رسیدن به موفقیت و هدف است.

به هر دلیلی ذهنیت مردم در مورد پولدار شدن از طریق اینترنت با واقعیت متفاوت است آنها بی دردسر و بدون داشتن مهارت ، فکر می کنند از طریق اینترنت می توانند سریع ، آسان پولدار شوند آنها به دنبال کار راحت و صرف زمان کم هستند نه کار سخت و طولانی. آنها می خواهند بازی کنند نمی خواهند در بازی پیروز شوند. آنها سعی می کنند سرمایه گذاری خود را از زمان و پول به حداقل برسانند نه سودآوری خود را به حداکثر برسانند.

تفاوت های کسب  و کار اینترنتی:

کسب درآمد اینترنتی به اندازه سایر مشاغل و کسب و کارها سخت است نیاز به سرمایه در یک کسب و کار اینترنتی به مراتب از راه اندازی یک رستوران ، کارخانه و یا فروشگاه تجهیزات ساختمان کمتر است. در واقع شروع بکار کسب و کار اینترنتی راحت تر و آسان تر است اما شما با یک رقابت جهانی مواجه هستید. شما باید بهتر ، دقیق تر و سریع تر از رقبا تنها در بازار محلی خود فعالیت کنید. تنها نگرش صحیح این است که باید بپذیرید شما سالها وقت و سرمایه خود را صرف میکنید تا کسب و کارتان موفق شود و به درآمد اینترنتی عالی برسید و یا با کمال ناباوری نهایتاً شکست بخورد.

 

ما به شما پیشنهاد میکنیم مقاله جلوگیری از ذخیره عکس و فیلم روی آیکلاود (iCloud) را در وب سایت ما بخوانید.


نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *