باکس تعمیرات موبایل چیست؟

نویسنده: مهرداد روشن ضمیر
بازدید: 2369 نفر
به روز رسانی:

باکس تعمیرات موبایل چیست؟

باکس تعمیرات موبایل چیست؟

باکس تعمیرات موبایل چیست؟

یشرفت و گسترش تکنولوژی تا جایی پیش رفته است که ابزارها و نرم افزارهای مختلفی برای برطرف نمودن مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تلفن های همراه با بالاترین امکانات طراحی و تولید شده اند.

با توجه به حساسیت بالایی که اسمارت فون ها و یا گوشی های هوشمند دارند امکان به وجود آمدن مشکلات مختلف در آنها وجود دارد. در این مقاله قصد داریم باکس تعمیرات موبایل را بررسی می‌کنیم.، در ادامه با ما همراه باشید.

مشکلات سخت افزاری به علت ضربه خوردن و شکستن تاچ ال سی دی و یا خراب شدن قطعات دیگر موبایل شده و مشکلات نرم افزاری که به علت های مختلفی مانند نصب بدافزارهای مختلف به وجود می آید شامل مواردی مانند هنگ کردن، باز نشدن قفل گوشی و … می باشد.

برطرف نمودن این مشکلات گاهی توسط خود فرد امکان پذیر بوده و ممکن است با یک ریستارت کردم معمولی درست شود اما گاهی مشکل عمیق تر بوده و نیاز به مراجعه به تعمیرکارموبایل می باشد.  تعمیرکاران موبایل دارای ابزار مختلفی می باشند که قادر به عیب یابی و رفع عیب انواع گوشی های اندروید و ios خواهند بود.

باکس تعمیرات موبایل چیست؟

باکس تعمیرات موبایل و دانگل از جمله ابزاری است که برای رفع مشکلات نرم افزاری به کمک تعمیرکاران می آید و می توانند ه سرعت به تعمیر گوشی بپردازند. در این مقاله به این که باکس تعمیرات موبایل چیست و همچنین معرفی و آموزش کامل دانگل تعمیر گوشی پرداخته شده است.

باکس تعمیرات موبایل چیست و چه کاربردی دارد؟

برای تعریف باکس تعمیرات موبایل باید گفت که وسیله ای کوچک که به رفع مشکلات نرم افزاری انواع گوشی های موبایل می پردازد گفته می شود و یکی از ابزارهای مهم در دست تعمیرکاران موبایل می باشد.

با استفاده از این ابزار امکان رایت کردن فریمور و یا نرم افزار گوشی مورد نظر بر روی گوشی ای که خراب است صورت گرفته و مشکلات نرم افزاری مختلف آن رفع خواهد شد. با استفاده از باکس تعمیرات موبایل کارهای مختلفی را می توان انجام داد.

ترمیم بوت، ترمیم سریال گوشی، آنلاک کردن و باز کردن قفل گوشی های مختلف و مشکلات نرم افزاری دیگر که ممکن است بر روی انواع گوشی به وجود بیایند توسط این باکس ها قابل برطرف شدن می باشد.

ابزار دیگری به نام دانگل نیز وجود دارد که عملکرد باکس را انجام می دهد و برخی از تعمیرکاران به جای خریداری باکس اقدام به خرید انواع دانگل می نمایند. در ابتدا به معرفی انواع باکس و سپس در ادامه به معرفی و آموزش کامل دانگل گوشی پرداخته خواهد شد.


نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *