با این 3 روش ساده خط و خش نمایشگر گوشی‌ را از بین ببرید.

نویسنده: فرهاد یوسفی
بازدید: 887 نفر
به روز رسانی:

یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران تلفن‌های همراه، مخصوصا آن‌هایی که از نوع گران قیمت‌شان استفاده می‌کنند، افتادن خط و خش بر روی صفحه نمایش است. همین مورد باعث شده تا این کاربران به پوشش‌های محافظ شیشه‌ای و پلاستیکی ضد خش پناه ببرند. اما همان طور که می‌دانید هرچقدر هم که این پوشش‌ها طراحی مناسبی داشته باشند، بازهم به عنوان یک عضو اضافی از تلفن همراه به حساب می‌آیند.

با وجود این که این روز‌ها استفاده از فناوری‌های ضد خش مانند گوریلا گلس میان کمپانی‌های مختلف بسیار باب شده، افتادن خش بر روی نمایشگر گوشی‌ها در بدترین حالت به خطوط ریز محدود می‌شود. در این مطلب می‌خواهیم به شما نحوه از بین بردن این خط و خش‌های ایجاد شده در نمایشگر گوشی‌ها را آموزش دهیم. پس همراه ما باشید.

استفاده از خمیر دندان

خمیر دندان یکی از آن دسته وسایلی است که معمولا همیشه در همه خانه‌ها پیدا می‌شود. این خمیر پاک کننده به طور معجزه آسایی برای از بین بردن خطوط موجود در نمایشگر تلفن‌‌های همراه موثر است. برای استفاده از خمیر دندان به‌عنوان پاک کننده خش کافیست مقداری از آن را بر روی یک پارچه که بهتر است از جنس کتان باشد، قرار دهید و سپس پارچه را به صورت دورانی بر روی نمایشگر بکشید. تا زمان از بین رفتن خطوط همین عمل را تکرار کنید. البته دقت داشته باشید که خمیر دندانی که استفاده می‌کنید ژله‌ای نباشد.

استفاده از کرم‌های خش‌بر اتومبیل

کرم‌هایی که برای از بین بردن خش‌های موجود در اتومبیل‌ها قابل استفاده هستند، برای پاک کردن خش‌های موجود در نمایشگر تلفن‌های همراه نیز استفاده می‌شوند. نحوه استفاده از آن‌ها بسیار آسان بوده و شما تنها باید مقداری از کرم را بر روی یک پارچه قرار داده و سپس آن را تا زمان از بین رفتن خط و خش بر روی نمایشگر بکشید.

استفاده از پودر بچه

ترکیب پودر بچه با آب تولید یک ماده خمیری شکل می‌کند که استفاده از این ماده برای از بین بردن خط و خش‌های ایجاد شده در نمایشگر گوشی تاثیر زیادی خواهد داشت. برای انجام این کار کافی است مقداری از این مایع خمیری را بر روی یک پارچه قرار دهید و سپس به صورت دورانی آن را بر روی نمایشگر گوشی بکشید. این عمل را تا از بین رفتن خطوط ادامه دهید.

چه عواملی باعث ایجاد خط و خش بر روی نمایشگر گوشی شما می‌شود؟

قرار دادن گوشی کنار کلید و یا قفل‌ها در صورتی که نمایشگر با آن‌ها در تماس باشد.
استفاده از گوشی در محیط‌هایی که شن و ماسه در آن‌جا وجود دارد.


نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *