۱۸ اسفند ۱۳۹۶
546 بازدید
بدون نظر

توضی هی درباره EFS::همانند پارتیشن های موجود بر روی لپ تاپ های ما مانند Partition Recovery، Partition System EFI و OEM Partition و غیره. ما همچنین دارای پارتیشن هایی در گوشی های Android خود هستیم که یکی از آنها پارتیشن EFS می باشد. EFS یک فایل رمزگذاری شده است و پارتیشن بسیار مهم است زیرا حاوی فایل هایی مربوط به اتصال دستگاه است.

پارتیشن EFS دارای داده هایی است که عملکردهای اتصال دستگاه را مانند شبکه تلفن همراه، Wi-Fi، بلوتوث، IMEI، اطلاعات باز کردن شبکه و غیره انجام می دهد و برای اتصال دستگاه به درستی کار می کند.

 اگر به هر دلیلی اطلاعات EFS خراب شود، نمیتوانید برقراری تماس صوتی، دریافت SMS، MMS، اتصال به Wi-Fi، بلوتوث، IMEI خالی باشد و غیره و این بدترین کابوس همیشگی خواهد بود.و گوشی به یک اجر بزرگ تبدیل خواهد شد. داده های EFS یا پارتیشن را می توان به دلیل دلایل بسیاری از جمله تعداد کمی از آنها ذکر شده در زیر خراب شده است.

 نصب ROM سفارشی از منابع ناشناخته می تواند داده های EFS را خراب کند. بنابراین همیشه فلش ROM از منابع تأیید شده و پس از بررسی بازخورد توسعه دهندگان و کاربران.

گاهی اوقات به روزرسانی و به طور دستی دستگاه شما به صورت دستی نیز می تواند داده های EFS را خراب کند. به هر حال این اتفاق می افتد به ندرت. گاهی اوقات فلش ROM ROM بر روی دستگاه EFS خراب شده، اطلاعات EFS خود را بازیابی می کند، اما به ندرت اتفاق می افتد.

نصب کرنل خراب یا کرنل پشتیبانی نشده نیز می تواند به فساد داده های EFS منجر شود

نصب ROM سفارشی از منابع ناشناخته می تواند داده های EFS را خراب کند. بنابراین همیشه فلش ROM از منابع تأیید شده و پس از بررسی بازخورد توسعه دهندگان و کاربران.

گاهی اوقات به روزرسانی و به طور دستی دستگاه شما به صورت دستی نیز می تواند داده های EFS را خراب کند. به هر حال این اتفاق می افتد به ندرت. گاهی اوقات فلش ROMرو ROM بر روی دستگاه EFS خراب شده، اطلاعات EFS خود را بازیابی می کند، اما به ندرت اتفاق می افتد.

نصب کرنل خراب یا کرنل پشتیبانی نشده نیز می تواند به فساد بدبختی های EFS منجر شود

 اکنون که شما برخی از دلایل ممکن برای خرابی داده های EFS یا پارتیشن را شناخته اید، حالا ببینید که چگونه می توان از این مشکل اجتناب کرد. تنها راه حل این مسئله، پشتیبان گیری اطلاعات EFS و بازگرداندن آن در صورتخرابی است.

 

بکاپ گیری EFS:(بدون روت)ابتدا کاستوم ریکاوری گوشی خود رو دانلود کنید بهتر استTWRP

۲-بعد به قسمت بکاپ رفته۳-سپس درایور efsرو بزنید و بکاپ انجام بدید

تمام در مواقع مورد نیاز درایور رو ریستور کنید(از طریق کاستوم ریکاوری)


درباره نویسنده : AbdiGSM

زندگی کتابی است پرماجرا هیچ گاه آن را به خاطر یک ورقش دور نینداز...

فایل رام مشتری Rating: 8 out of 10

*

code