درخواست غرامت 1 تریلیون دلاری از اپل

  • نویسنده : پژمان اسحاقی
  • بازدید: 479
  • به روزرسانی :

 

شکایت عجیبی از شرکت اپل ثبت شده که در آن اپل به خاطر سرقت پتنت IOS 12 متهم شده است. شاکی این پرونده درخواست غرامت یک تریلیون دلاری کرده است.

شاکی پرونده اپل فردی است که ادعا می کند آیفون ۷ خود را برای تعمیر به اپل استور برده است و درآنجا گوشی وی توسط یکی از کارکنان تعمیر شده است. آقای پارکر مدعی است که اپل استور گوشی اصلی وی را بازنگردانده اند. زیرا متوجه شده اند که گوشی وی دارای ویژگی هایی است که در گوشی های دیگر وجود ندارد. آیفون وی قادر بود برخی صفحات بارگذاری شده را رد کند تا بتواند با سرعت بیشتر به دستگاههای دیگر متصل شود.

این فرد همچنین مدعی شده که برخی از ویژگی های آیفون وی نظیر فیس تایم گروهی برای توسعه iOS 12 به سرقت رفته است. در مه ۲۰۱۹ این پرونده به دلیل غیرمنطقی بودن بسته شد. اما این موضوع آقای پارکر را متقاعد نکرد.

وی در ۱ ژوئن شکایت دیگری را ثبت کرده که در آن اپل بابت توسعه IOS 13 و نسخه های جدیدتر درخواست غرامت کرده است. زیرا مالکیت پتنت های نام برده به وی تعلق داشته است. همچنین در این پرونده غرامت بستری شدن، سفر، پریشانی، تحقیر، شرمساری و توهین به شخصیت در مجموع یک تریلیون دلار مطالبه شده است. هنوز تاریخ این دادگاه مشخص نشده اما بساری از افراد منتظرند تا اسناد و مدارک اثباتی شخص شاکی را ببینند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
برچسب ها : ,,