قدرتمندترین ابزار جستجو در ویندوز search everything

نویسنده: حسین کاری
بازدید: 1072 نفر
به روز رسانی:

قدرتمندترین ابزار جستجو در ویندوز search everything

قدرتمندترین ابزار جستجو در ویندوز search everything

 

تیم تاپ جی اس ام با معرفی قدرتمندترین ابزار جستجو در ویندوز search everything در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

نرم افزاری کاربردی که قادر است تا در کمتر از یک ثانیه کل هارد دیسک شما را زیر و رو کند و فایل مورد نظر شما را درمدت چند ثانیه پیدا کند ! این نرم افزار از یک متد جدید برای جستجوی فایل های شما استفاده میکند و قادر است در کوتاهترین زمان ممکن فایل های شما را ایندکس کند.

لازم به ذکر است که این برنامه فقط قادر به جستجو کردن درایو های NTFS می باشد. خصوصیتی که این برنامه را از برنامه‌هایی مثل Locate32 یا FileSeeker متمایز میکند پشتیبانی برنامه از شبکه است که می‌تواند به عنوان  فعال شود و شما از راه دور فایل‌های روی سرور را جستجو و دانلود کنید.

موارد ذکر شده یکی از محدودیت های این نرم افزار است که فقط می تواند فایل مورد نظر شمار ا جستجو کند و در واقع فاقد جسجوگر محتوای متنی شما می باشد.

 

قدرتمندترین ابزار جستجو در ویندوز search everything

 

Everything یک ابزار جستجوی سبک، سریع و راحت برای استفاده در ویندوز می باشد. این ابزاردر واقع  شما را با انواع و اقسام قابلیت‎های مختلف سردرگم نمی‎کند و در عوض کار جستجوی سریع فایل‎ها و فولدرها را به خوبی انجام می‎دهد.

البته دوباره تاکید می شود فقط جستجوی فایل ها را انجام می دهد نه محتوای درون آن را از دیگرویژگی ‎های این ابزار می‎توان به توانایی منظم  كردن داده بر اساس فاکتورهای مختلف، جستجوی نوع مشخصی از فایل و باز کردن فایل‎ها در محیط رابط کاربری و بوک‎مارک فایل و فولدر برای دسترسی سریع به آنها اشاره کرد.

این ابزار یکی از جالب ترین و کم هزینه ترین و سبک ترین برنامه ها است که به وسیله آن می توانید در تمامی سیستم های خود از نظم و انظباط خاصی برخوردار باشید. یکی از دلایل پرطرفدار بودن این برنامه نسبت به سایر برنامه های مشابه به خود است، راحتی نصب آن برروی تمامی ویندوزهای در دسترس می باشد که نکته و دغده ی معن برای افراد است.

 

WWW.TOP-GSM.IR


نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *