مقالات سئو

نویسنده: حسین کاری
بازدید: 1155 نفر
به روز رسانی:

مقالات سئو

مقالات سئو

 

اگر به دنبال یادگیری نکات سئو و به روز رسانی سایت خود مطابق آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل , آشنایی با راهکاری افزایش بازدید سایت ,آشنایی با نکات وبمستر تولز و گوگل آنالایتیک و پارامترهای موثر بر موتورهای جست و جو  هستید , پی گیری و مطالعه مقالات آموزشی سئو را که در این بخش قرارداده می شود به شما توصیه می کنیم .

مقالات سئو به طور عمده برای به دست آوردن دید بیشتر در گوگل برای کسب و کار شما بر اساس کلمات کلیدی مهم نوشته شده است. قوانین خاصی برای نوشتن محتوای سئو وجود دارد که می تواند به افزایش شانس شما برای رتبه بندی بهتر کمک کند. با این حال، بسیاری از توصیه های در مورد نوشتن مقالات SEO مانند خواندن دستور العمل های جادویی است.

معمولا این توصیه ها بسیار پیچیده و متناقض و یا اثبات نشده هستند. این چهار راهنمایی را دنبال کنید و نگران نباشید. گوگل به اندازه کافی هوشمند است، بنابراین بهترین کاری که باید انجام دهید این است که محتوای خود را تا حد امکان با هدفی که دارید، منطبق کنید.

مقالات سئو

نکات بهینه سازی سئو:

۱) کلمات کلیدی مناسب بیابید.

نوشتن مقاله سئو باید با جستجوی کلمات کلیدی مناسب آغاز شود. برای یافتن آنها، باید عباراتی را بیابید که مردم روزانه در گوگل جستجو می کنند و البته به میزان تکرار ماهیانه آن نیز توجه کنید. کلماتی که در ماه بین ۱۰ تا ۵۰ بار بازدید داشتند، میتواند شروع مناسبی باشد.

۲) از کلمات کلیدی خود، درست استفاده کنید.

رخی می گویند باید از کلمه کلیدی دقیق استفاده کنید و آن را Nبار تکرار کنید. برخی دیگر معتقدند کلمه کلیدی باید دو تا سه درصد کل کلمات مقاله شما را تشکیل دهد. شواهدی وجود ندارد که تفاوت این دو را ثابت کند. هم این است که این کلمه در مقاله شما به اندازه کافی برجسته باشد و البته باید مطمئن شوید که کلمه کلیدی با متن و هدف شما رابطه منطقی دارد.

۳) یک چیز با ارزش بنویسد.

این قسمت بسیار با اهمیت است. اینترنت پر از مطالب بی فایده است، پس اگر می خواهید در صفحه اول گوگل باشید،یک مطلب با ارزش بنویسید. برای جذب مخاطب باید نشان دهید که در زمینه کسب و کار خود، یک متخصص واقعی هستید و دانش کافی دارید.

۴) اندازه مقاله خود را در نظر بگیرید.

هیچ کس خارج از گوگل واقعا نمی داند الگوریتم جستجوی آنها چگونه کار می کند. اما مشاهدات نشان میدهد که وبلاگ های کوتاه(بین ۳۵۰ تا ۴۰۰ کلمه) موفقیت بیشتری داشتند، البته این موضوع دیگر ملاک نیست و با توجه به اینکه گوگل به محتوا نیز اهمیت بسیاری می دهد، به طور نرمال مقاله باید حداقل ۶۰۰ کلمه باشد. مقالات آموزشی سئو seo به گونه ای تنظیم شده اند. که هر مقاله بصورت کاملا مجزا از سایر مقالات قابل مطالعه باشد. در ضمن در تهیه مقالات seo سعی شده است که مقالات بگونه ای باشد. که مقالات جدید تر به تدریج تخصصی تر باشند. به این ترتیب کاربران مبتدی و حرفه ای هر دو براحتی می توانند از مقالات مندرج در سایت استفاده کنند.

 

WWW.TOP-GSM.IR


نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *