تازه‌ترین گوشی برند Nubia قرار است ۹ آبان با دو صفحه نمایش مجزا معرفی شود. گفته می‌شود این گوشی از دو پنل مجزای OLED و LCD بهره می‌برد و دوربین دوگانه در یکی از این صفحه‌نمایش‌ها تعبیه می‌شود.

نی فای، مدیر عامل Nubia که برند زیرمجموعه ZTE به شمار می‌رود، رسما تأیید کرد که گوشی هوشمند Nubia X در تاریخ ۳۱ اکتبر (۹ آبان) معرفی می‌شود. در تیزر رسمی منتسب به این گوشی علاوه بر روز معرفی و همچنین علامت بزرگ و آیکونیک X اطلاعات خاصی دیده نمی‌شود اما براساس شایعه‌هایی که اخیرا منتسب به Nubia X منتشر شده‌اند به نظر می‌رسد که این گوشی هوشمند تازه همان گوشی مرموز مجهز به صفحه نمایش دوگانه باشد.

در گزارش‌های قبلی از این گوشی مرموز تحت عنوان Nubia Z18s یاد شده بود اما از آنجا که قرار است با تفاوت‌های چشمگیری نسبت به Nubia Z18توسعه یابد، احتمالا سازندخ آن را با نام دیگری معرفی خواهد کرد. براساس اطلاعاتی که پایگاه رگولاتوری چینی TENAA درباره این گوشی منتشر کرده است به نظر می‌رسد که Nubia X صفحه نمایش ۶.۲۶ اینچی با وضوح تصویر ۱۰۸۰ در ۲۲۸۰ از نوع LCD داشته باشد و بریدگی حاشیه یا ناچ هم در آن طراحی نشود چراکه احتمالا دوربین سلفی در پنل جلوی آن وجود نخواهد داشت. عدم نیاز به تعبیه دوربین سلفی درواقع به این خاطر است که می‌توانید از دوربین اصلی و صفحه نمایش ثانویه ۵.۱ اینچی OLED با وضوح تصویر ۷۲۰ در ۱۵۲۰ در پنل پشتی بهره ببرد. این دوربین باتوجه به مجوزTENAA ظاهرا دو لنز ۲۴ و ۱۶ مگا پیکسلی دارد.

در شایعه مرتبط دیگری درباره این گوشی به احتمال پشتیبانی صفحه نمایش پشتی از قابلیت Always-On و اجرای رابط کاربری کامل اندروید در آن اشاره شده بود. بدین ترتیب این صفحه نمایش مجزا از قابلیت‌های متفاوت دیگری هم به جز نمایش دوربین و نوتیفیکیشن‌های گوشی پشتیبانی می‌کند.


درباره نویسنده : مدیر سایت

یکی درد و یکی درمان پسندد یکی وصل و یکی هجران پسندد میان وصل و هجر و درد و درمان پسندم آنچه را جانان پسندد یا صاحب الزمان ادرکنی

فایل رام مشتری Rating: 8 out of 10

*

code