۹ ایده جالب و کاربردی برای صاحبان گوشی هوشمند

نویسنده: حسین کاری
بازدید: 975 نفر
به روز رسانی:

۹ ایده جالب و کاربردی برای صاحبان گوشی هوشمند

 

در گذشته از تلفن ها برای تماس گرفتن استفاده می شد ولی امروزه موبایل های هوشمند هرکاری را که بخواهید انجام می دهند اعم از:گرفتن یک دستورالعمل برای درست کردن غذا،حرف زدن با ادم هایی که بسیار از شما دورند با کمترین هزینه،فیلمبرداری از خاطراتتان،عکس گرفتن ،گوش دادن به موسیقی، تماشای فیلم و بسیاری دیگر.با این حال شاید باز هم شما تمام کاربرد های تلفن هوشمند خود را نمی دانید.

۹ ایده جالب و کاربردی برای صاحبان گوشی هوشمند

۱-اولین کاربرد احتمالی این خواهد بود که شما می توانید با استفاده از برنامه Face time کامپیوتر خود را به تلفن همراه خود تبدیل کنید.

۲-شما با قرار دادن تلفن همراه خود در داخل یک فنجان دیگر نیازی به خرید اسپیکر ندارید.

۳-با استفاده از یک سرنگ شما می توانید عمر تلفن هوشمند خود را افزایش دهید.ابتدا سرنگ را پر از هوا کنید و هوای داخل آنرا از طریق پورت USB به داخل موبایل منتقل کنید. این کار را به طور منظم هرچند ماه یکبار برای تمیز کردن گرد وغبار انجام دهید.

۴-اگر شما به غواصی علاقه دارید و دوست دارید تا زیر آب بتوانید با تلفن همراه خود عکاسی کنید.گرچه موبایل ها برای استفاده در زیر آب طراحی نشده اند با این حال می توانید از کیسه های پلیتن استفاده کنید

۵-تلفن های هوشمند می توانند به نابینایان کمک کنند و برای مثال می توانید از برنامه کاربردی Be My Eyes استفاده کنید و به انها بسیار کمک می کند واز مشکلات بسیار زیادی که ممکن است برای انها پیش بیاید جلوگیری می کند.

۶-با استفاده از تشخیص چهره می توانید موبایل خود را امن کنید.برای فعال کردن این ویژگی با استفاده از گوشی هوشمند اندروید خود کافیست کارهای ادامه را انجام دهید.

  • ابتدا به قسمت تنظیمات تلفن همراه خود بروید
  • قسمت امنیت را انتخاب کنید
  • سپس به قسمت smart lock بروید و روی تشخیص صورت کلیک کنید.

۷-شما می توانید تلفن همراه خود را به یک میکروسکوپ تبدیل کنید . برای اینکه این کار اجرایی شود فقط کافیست که یک لنز تلفن همراه تهیه کنید و آن را روی دوربین تلفن همراه خود وصل کنید.

۸-اگر گوشی هوشمند شما به سرقت رفته باشد می توانید با دادن کد ۱۵ رقمی imei به شرکت تلفن همراه خود،دستگاه به سرقت رفته را پیدا کنید.

۹-شما از آن می توانید به عنوان یک دستگاه رسیدن به اطلاعات مهم استفاده کنید، برای اینکه دیگران از کار شما خبر دار نشوند باید به یاد داشته باشید که روشنایی صفحه نمایش را بسیار کم کنید و صدای آن را در حالت چراغ قرار دهید و لرزش نداشته باشد.

 

نظرات خود را در مورد ۹ ایده جالب و کاربردی برای صاحبان گوشی هوشمند با ما در میان بگذارید.

WWW.TOP-GSM.IR


نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *