FIXED ERORRE COULD NOT ACTIVATE

نویسنده: saeid.agharazi
بازدید: 1819 نفر
به روز رسانی:

درود خدمت شما عزیزان

پس از ورود IOS 11  به بازار و نصب شدن آن روی بیش از ۸۰ درصد گوشی های آیفون ، ارور بسیار معروفی پس از ریستور کردن آنها مشاهده میکنید. اروری با متن COULD NOT ACTIVATE . اما میخوایم در این مقاله به این موضوع بپردازیم که دلیل این ارور چیه و راه حلش چیه

 

دلیل ارور COULD NOT ACTIVATE چیست؟؟

پس از افزایش سطح امنیت در IOS 11  شرکت اپل برای افزایش کیفیت گوشی های خود که در اختیار کاربران قرار دارد و به نظر رضایت بیشتر مشتری ها از کالا ها تمام گوشی هایی که REFRESH  شده بودند را از دسترس کاربران خارج کرد تا کاربران متوجه شوند این محصول قبلا تعمیر اساسی شده و کیفیت اصلی خود را از دست داده.

این ارور به دو علت بر روی گوشی های آیفون پس از ریستور نمایان خواهد شد:

۱-تعویضی بودن بیس باند

۲-تعویضی بودن هارد

همانطور که  میدونید در آیفون ها هنور قابلیت پروگرام کردن IC  ها وجود ندارد و هیچ دستگاهی نمیتواند بیس باند آیفون ها را  پروگرام کند به همین منظور در سری های قبل شرکت های مختلف برای فروش مجدد گوشی ها روی آنها بیس جدید رار میدادند که یکبار ریستور میشد و از آن پس باید فقط آپدیت میشد اما این اتفاق پس از IOS 11  دیگه بطور کامل از بین رفت و هر گوشی آیفون که بیس باند تعویضی باشد دیگر قابلیت بازگشت به شبکه ی جهانی آیفون ها را ندارد.

اما در صورت تعویضی بودن هارد به علت نقض یک قوانین و تکمیل و دقیق نبودن اطلاعات پروگرم شده روی  هارد باید هارد مجددا پروگرم شود و اطلاعات آنلاین آن که تحت عنوان GSX  از سرور ها دریافت میشود باید مچددا دقیق به روی گوشی ها پروگرام شود.

 

راه های تشخیص تعویض بیس باند بودن یا هارد تعویضی بودن چیست؟؟

در این راه خیلی ها روش های مختلفی  انجام میدهند که به نظر من خیلی سخت و پیچیده هستش و همیشه راه های آسونتری نیز وجود داره. روشی که شخصا من انجام میدم و همیشه به کاربرانم پیشنهاد میدهم اینه:

گوشی را زیر لوپ قرار بدید و با هیتر در درجه ی ۴۵۰ هیت بدید تا چسب ها شروع به آب کردن بکنن . اگر این عمل را بر روی بیس باند انجام دادید و دیدن چسب ها درحال آب شدن هستند بدونید که بیس باند تعویض نشد و گوشی قابل تعمیر هست با پروگرم کردن مجدد.

اما اگر گوشی را زیر لوپ حرارت دادید و دیدید که گوشی بیس باندش چسبی نداره واسه آب شدن باید بگم که متاسفم و گوشی شما قابل تعمیر نیست.

 

از چه راه هایی میشه اوکی کرد گوشی را؟؟

دستگاه های مختلفی برای پروگرام کردن آیفون ها وجود دارد که میتوانید با آنها هارد رو پروگرام کنید. دستگاه هایی مانند  JC PRO 1000S  /  NAVI PLUS /WL /IP BOX2 

پس از برداشتن این هارد ها و شابلون زدن میتوانید هارد را روی این دستگاه ها قرار دهید و با ارتباط با تیم مدیریت ما GSX  گوشی آیفون خود را بگیرید از طریق IMEI  و به راحتی مشخصات گوشی خود را حل کنید

 

تاپ جی اس ام

 


نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *