۱۰ گوشی برتر هفته۴۴

نویسنده: royagsm
بازدید: 947 نفر
به روز رسانی:

در حال حاضر هفته بسیار شلوغ اکتبر تمام شده است اما اثرات گوشی های تازه به بازار عرضه شده هنوز در نمودار محبوبیت ما دیده می شود. نه هفته است که حتی یک گوشی هم نتوانسته به مدت دو هفته پشت سرهم در صدر جدول بماند.

گوشی OnePlus 6T روز دوشنبه عرضه شد و بلافاصله توجه همگان را جلب کرد و به دنبال آن، صدر جدول را تصاحب کرد. در این میان Galaxy A7 2018 با حضور گسترده خود در بازار و کمپین بازاریابی قدرتمند توانست در رقابت با Huawei Mate 20 Pro پیروز شود و جایگاه دوم را در اختیار بگیرد.

گوشی Xiaomi Mi Mix 3 که هفته گذشته صدر جدول را به سلطه خود درآورده بود، این هفته جایگاه چهارم را کسب کرده و بالاتر از Redmi Note 6 Pro و Pocophone F1 قرار دارد.

گوشی Samsung Galaxy A9 2018 به جایگاه هفتم سقوط کرده و گوشی Honor Magic 2 که متاسفانه انحصارا برای چین عرضه شده و اولین هفته انتشار آن است، جایگاه هشتم را کسب کرده است.

گوشی دیگر سامسونگ یعنی Samsung Galaxy S8 نسبت به هفته قبل یک پله سعود کرده و این هفته در جایگاه نهم قرار دارد، در حالی که Honor 8X که هفته گذشته هشتم بود، این هفته جایگاه دهم را به خود اختصاص داده است.

دو گوشی Huawei Mate 20 X و Xiaomi Black Shark Helo که هفته گذشته در لیست ۱۰ برتر هفته حضور داشتند، این هفته نتوانستند جایگاهی در بین ۱۰ برتر کسب کنند.

شایان ذکر است که هیچ یک از تبلت های پرو اپل که اخیرا معرفی شده اند نتوانستند جایگاهی در بین ۱۰ برتر این هفته را به خود اختصاص دهند. این یک نشانه قوی از بازار اسلیک است که دو تا از شناخته شده ترین نمایندگان حال حاضر قادر نبودن در اولین هفته عرضه خود جایگاهی بین ۱۰ برتر هفته کسب کنند.

منبع: GSMARENA


نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *