آموزش بکاپ گرفتن از پیامک در اندروید

نویسنده: حسین کاری
بازدید: 1549 نفر
به روز رسانی:

آموزش بکاپ گرفتن از پیامک در اندروید

آموزش بکاپ گرفتن از پیامک در اندروید

با آموزشی دیگر در مورد اندروید با تاپ جی اس ام در خدمت شما عزیزان و همراهان همیشگی هستیم.

گاهی اوقت برایتان پیامک هایی می آیند که بسیار حائز اهمیت بوده و نیازمند ذخیره کردن هستند تا اطلاعات آن و محتوای پیام از بین نرود. در چنین زمان هایی از قابلیت بک آپ گیری اس ام اس ها در سیستم عامل اندروید استفاده می کنیم و خیال خود را ازبابت عدم از بین رفتن محتوای متن راحت می کنیم. با وجود اینکه این روزها مردم از نرم افزارهای پیام رسان برای برقراری ارتباط با یکدیگر استفاده می کنند ، با این حال هستند کسانی که از طریق اس ام اس اطلاعاتی را ما بین خود رد و بدل می کنند که برایشان بسیار مهم است و دز اینجا است که یک بک آپ گیری از پیامک ها به کارشان می آید.

اگر می‌خواهید پیامک‌های خود را جایی غیر از حافظه‌ی گوشی خود ذخیره کنید، اس‌ام‌اس بکاپ پلاس می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این اپلیکیشن متن‌باز اس‌ام‌اس‌ها، ام‌ام‌اس‌ها و تاریخچه‌ی تماس‌های شما را به صورت خودکار در حساب جیمیل شما ذخیره می‌کند. پیامک‌های شما در جیمیل با برچسب SMS و در قالب یک گفتگوی ایمیلی ذخیره می‌شوند تا از هرجایی و توسط هر دستگاهی قابل دسترسی باشند.

اپلیکیشن اس‌ام‌اس بکاپ پلاس رایگان است و اخیرا پس از مدت‌ها به‌روزرسانی شده است. روند راه‌اندازی تنظیم برنامه کاملا ساده است. پس از نصب اپلیکیشن، آن را اجرا کنید و بعد از گذشتن از صفحه‌ی تغییرات، وارد صفحه‌ی اصلی برنامه شوید. کلید روبه‌روی Connect را لمس کنید. درخواست دسترسی اپلیکیشن به مخاطبان خود را تأیید کنید. حساب جی‌میلی که مایل هستید پیامک‌‌ها در آن ذخیره و همگام‌سازی شوند، انتخاب کنید. در این مرحله ضمن تأیید درخواست دسترسی به SMS، می‌توانید تعیین کنید که تمام پیامک‌ها یا تعداد مشخصی از آن‌ها پشتیبان‌گیری شوند.

نظرات خود را در مورد آموزش بکاپ گرفتن از پیامک در اندروید در قسمت نظرات بیان کنید.


نظرتان را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *